Anna Guzik

Aktorka teatralna, filmowa i serialowa .Znana szerszej publiczności m.in. z seriali "Na Wspólnej", "Hela w opałach", "Agentki". Zwyciężczyni szóstej edycji Tańca z gwiazdami.

Robert Górski

Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz autor większości skeczy, twórca niezliczonej ilości scenariuszy programów rozrywkowych. Specjalista od "haratania w gałę", premier w posiedzeniach rządu "Kabaretowego Klubu Dwójki".

Mikołaj Cieślak

Współtwórca Kabaretu Moralnego Niepokoju, znany z charakterystycznych ról kabaretowych: Gwidona, dresiarza w Galerii czy zwykłego klienta kupującego drzwi. Poza kabaretem gościnnie wystąpił w kilku serialach komediowych. Wraz z Robertem Górskim są jednym z najbardziej popularnych duetów scenicznych i estradowych.

Andrzej Andrzejewski

Aktor Teatru Kwadrat. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Występował w wielu teatrach, głównie warszawskich, oraz w filmach i serialach telewizyjnych.

Arkadiusz Janiczek

Aktor Teatru Narodowego. Jego największym sukcesem filmowym była główna rola męska w "Placu Zbawiciela", za którą był nominowany do najważniejszych nagród filmowych w Polsce. Jest również współautorem scenariusza do tego filmu. Popularność przyniósł mu udział w serialu "Złotopolscy".

Tomasz Bednarek

Absolwent PWSTwe Wrocławiu, szerokiej publiczności znany głównie z roli Jacka Boreckiego w serialu Klan oraz licznych dubbingów.